Akce servis

Plnící stanice pro auta!

Neplatíte za naftu, zbudou Vám peníze na nová auta!

Naše CNG stanice jsou určené pro plnění také automobilů. Volitelná výbava s přístupy na PIN nebo čipy, evidence a výkaznictví spotřeby pro účetnictví včetně WiFi nebo GSM přenosů dat.

Plnící CNG stanice, vozíky!

CNGstanice-detail

Náhradní díly na vozíky

Přídavná zařízení a díly!

Dodáváme náhradní díly a přídavná zařízení pro všechny typy vozíků! Zajistíme montáž nebo výměnu potř. provozních kapalin a olejů. Také lisujeme pneumatiky.

Zpracujeme Vám nabídku!

NDvozíky

Provoz vozíků na silnici!

SPZ také pro vozíky!

Motorové vysokozdvižné vozíky mají homologaci pro provoz na veřejných komunikacích. Umíme dodat SPZ také na Váš vozík, a to i dodatečně!

Zajistíme Vám osvědčení a technický průkaz k vozíku!

SPZproVZV

CNG VOZÍKY

Vysokozdvižné motorové vozíky s pohonem CNG na zemní plyn
TCstaniceCNG-4-FG40Úsporné vozíky na zemní plyn (CNG) je možné provozovat všude tam, kde je přípojka plynu. Odpadá manipulace s kanystry nebo lahvemi LPG plynu od externího dodavatele. Palivo je jednoduše pořád k dispozici, dopravené na místo plnění vysokozdvižného vozíku firemním plynovodem přímo v areálu. Firma docílí  jako velkoodběratel zemního plynu lepších cen než při tankování nafty u veřejné stanice. To platí i pro zavážení a skladování LPG fl.
Zemní plyn je levný a nemá téměř žádné emise - jde o nejvíce ekologické palivo vhodné k provozu vysokozdvižných vozíků venku, v halách i skladech. Spotřeba CNG vozíků je nižší než na klasická paliva (diesel, benzin i LPG). Cena CNG je však výrazně nižší ! KALKULACE:

KalkulaceCNGuspor

řešení pro flotilu až 10-12 vozíků
snadné řešení pro 1 až 4 vozíky
doba plnění jen 2 až 3 min.
doba plnění nejméně 45 min.
TCstaniceCNG-1
KompresorMCH14EVO

Plnící stanice je připojena na rozvod zemního plynu ve firmě. Součástí zařízení jsou tlakové zásobníky, kam je stlačený plyn průběžně připravován a plnění pak trvá jen 3 minuty.
Kompresor pro přímé naplnění nádrže motorového CNG vozíku je připojený přímo na rozvod zemního plynu ve firmě. Kompresor také umožňuje plnit i více vozíků najednou.

TCstaniceCNG-VZV

Nádrž na zemní plyn (CNG) je nesnímatelně upevněná na vysokozdvižném vozíku. Plní se kompresorem nebo z plnící staniceNádrž má bezpečnostní krytování proti nárazu a teplotním vlivům přímého slunce. Splňuje veškeré bezpečnostní parametry a normy.
Dosažené roční úspory na pohonných hmotách plně pokrývají výšku měsíční splátky na leasing nebo úvěr. Pořízení vozíků na CNG je tak zcela pokryto rozdílem nákladů na klasická paliva, která nejsou spotřebována! Neplatíte za naftu, zbudou peníze na vozíky!
TCstaniceCNG-5-FG40aTCstaniceCNG-6-FG18
Pokud máte zájem o nabízené vozíky nebo další informace, kontaktujte naše obchodníky:
logoTC TC OBCHOD   (CZ) Wweb-FlagCZ Česká republika tel-symbol +420 737 213 310 kontaktovat
logoTC TC OBCHOD   (SK) Wweb-FlagSK pobočka Slovensko         tel-symbol +421 948 390 772 kontaktovat
Mám zájem o zpracování nabídky nebo chci vozík přímo koupit / poptat. nákupni kosik

Akce

18.3.2020 19:37

Koronavirus COVID-19

Servis VZV funguje dál!

Ujišťujeme zákazníky, že stále poskytujeme servis a provádíme opravy manipulační techniky a vysokozdvižných vozíků. Naši servisní technici mají ochr. prostředky a servisní zásah provádí bez fyzického kontaktu se zákazníkem.

Servis, opravy, půjčovna!
AutaServis

22.8.2019 16:29

Firemní CNG stanice

Tankování v areálu firmy!

Jsme výrobce mobilních plnicích CNG stanic pro VZV  a automobily na zemní plyn. Nový model stanice má rozšířenou kapacitu CNG tlakového zásobníku pro pokrytí spotřeby až 10 vozíků ve vícesměnném provozu.

Úsporné CNG vozíky!

CNG stanice KASI 4

15.7.2019 13:54

CNG vozíky na zemní plyn

Nejlevnější provoz VZV!

Jediný vozík uspoří min. 80.000 Kč / 3.000 € každý rok, protože jezdí jen na CNG, nikoliv na drahou naftu nebo LPG lahve! Zemní plyn nelze odcizit, odpadá manipulace s kanystry nebo fl.LPG.

Vozíky, plnící CNG stanice!

FG18Z1S-CNG

9.4.2019 12:21

Nový terénní vozík

Vozíky pro jízdu v terénu!

Nový dieselový vozík nosnosti 2,5 tuny s vyšší světlostí podvozku pro jízdu v terénu. Vozík má také velká kola a pneu s hlubokým vzorkem, které zajišťují vynikající jízdní vlastnosti v nezp.terénu a ergonomii obsluhy.

Vozíky s terénními pneu!

FD25RTterénní