Akce servis

Náhradní díly na motory

Těsnění, písty, čepy, hlavy válců, ložiska, hřídele....!

Dodáváme náhradní díly pro strojní motory všech běžných značek, které se montují do téměř celého spektra manipulační a stavební techniky.

ND na motory - eSHOP!

Deutz motor

Plnící stanice pro auta!

Neplatíte za naftu, zbudou Vám peníze na nová auta!

Naše CNG stanice jsou určené pro plnění také automobilů. Volitelná výbava s přístupy na PIN nebo čipy, evidence a výkaznictví spotřeby pro účetnictví včetně WiFi nebo GSM přenosů dat.

Plnící CNG stanice, vozíky!

CNGstanice-detail

Náhradní díly na vozíky

Přídavná zařízení a díly!

Dodáváme náhradní díly a přídavná zařízení pro všechny typy vozíků! Zajistíme montáž nebo výměnu potř. provozních kapalin a olejů. Také lisujeme pneumatiky.

Zpracujeme Vám nabídku!

NDvozíky

CNG VOZÍKY

Vysokozdvižné motorové vozíky s pohonem CNG na zemní plyn
TCstaniceCNG-4-FG40Úsporné vozíky na zemní plyn (CNG) je možné provozovat všude tam, kde je přípojka plynu. Odpadá manipulace s kanystry nebo lahvemi LPG plynu od externího dodavatele. Palivo je jednoduše pořád k dispozici, dopravené na místo plnění vysokozdvižného vozíku firemním plynovodem přímo v areálu. Firma docílí  jako velkoodběratel zemního plynu lepších cen než při tankování nafty u veřejné stanice. To platí i pro zavážení a skladování LPG fl.
Zemní plyn je levný a nemá téměř žádné emise - jde o nejvíce ekologické palivo vhodné k provozu vysokozdvižných vozíků venku, v halách i skladech. Spotřeba CNG vozíků je nižší než na klasická paliva (diesel, benzin i LPG). Cena CNG je však výrazně nižší ! KALKULACE:

ÚsporyPHM-CNGcz

řešení pro flotilu až 10-12 vozíků
snadné řešení pro 1 až 4 vozíky
doba plnění jen 2 až 3 min.
doba plnění nejméně 45 min.
TCstaniceCNG-1
KompresorMCH14EVO

Plnící stanice je připojena na rozvod zemního plynu ve firmě. Součástí zařízení jsou tlakové zásobníky, kam je stlačený plyn průběžně připravován a plnění pak trvá jen 3 minuty.
Kompresor pro přímé naplnění nádrže motorového CNG vozíku je připojený přímo na rozvod zemního plynu ve firmě. Kompresor také umožňuje plnit i více vozíků najednou.

TCstaniceCNG-VZV

Nádrž na zemní plyn (CNG) je nesnímatelně upevněná na vysokozdvižném vozíku. Plní se kompresorem nebo z plnící staniceNádrž má bezpečnostní krytování proti nárazu a teplotním vlivům přímého slunce. Splňuje veškeré bezpečnostní parametry a normy.
Dosažené roční úspory na pohonných hmotách plně pokrývají výšku měsíční splátky na leasing nebo úvěr. Pořízení vozíků na CNG je tak zcela pokryto rozdílem nákladů na klasická paliva, která nejsou spotřebována! Neplatíte za naftu, zbudou peníze na vozíky!
TCstaniceCNG-5-FG40aTCstaniceCNG-6-FG18
Pokud máte zájem o nabízené vozíky nebo další informace, kontaktujte naše obchodníky:
logoTC TC OBCHOD   (CZ) Wweb-FlagCZ Česká republika tel-symbol +420 737 213 310 kontaktovat
logoTC TC OBCHOD   (SK) Wweb-FlagSK pobočka Slovensko         tel-symbol +421 948 390 772 kontaktovat
Mám zájem o zpracování nabídky nebo chci vozík přímo koupit / poptat. nákupni kosik

Akce

Koronavirus COVID-19

Servis VZV funguje dál!

Ujišťujeme zákazníky, že stále poskytujeme servis a provádíme opravy manipulační techniky a vysokozdvižných vozíků. Naši servisní technici mají ochr. prostředky a servisní zásah provádí bez fyzického kontaktu se zákazníkem. Dle vládních nařízení jsou naši pracovníci také pravidelně testovaní.

Servis, opravy, půjčovna!
Auto ze zadu

Firemní CNG stanice

Tankování v areálu firmy!

Jsme výrobce mobilních plnicích CNG stanic pro VZV  a automobily na zemní plyn. Nový model stanice má rozšířenou kapacitu CNG tlakového zásobníku pro pokrytí spotřeby až 10 vozíků ve vícesměnném provozu.

Plnící CNG stanice!

CNG stanice AMP 2

CNG vozíky na zemní plyn

Nejlevnější provoz VZV!

Jediný vozík uspoří min. 80.000 Kč / 3.000 € každý rok, protože jezdí jen na CNG, nikoliv na drahou naftu nebo LPG lahve! Zemní plyn je téměř bez emisí, nelze jej odcizit a odpadá manipulace s kanystry a LPG lahvemi.

Úsporné CNG vozíky!

FG25P9L-BISO

AKU elektrické vozíky

Dva elektromory pohonu

Tří a čtyř kolové vozíky s elektromotory v předních obou kolech a bočním výklopným krytem pro snadnou výměnu trakční baterie pomocí běžného paletového vozíku. Tichý provoz a levný servis.

Boční výměna baterie!

FB25ZET-Baudler