Akce servis

Náhradní díly na motory

Těsnění, písty, čepy, hlavy válců, ložiska, hřídele....!

Dodáváme náhradní díly pro strojní motory všech běžných značek, které se montují do téměř celého spektra manipulační a stavební techniky.

ND na motory - eSHOP!

Deutz motor

Plnící stanice pro auta!

Neplatíte za naftu, zbudou Vám peníze na nová auta!

Naše CNG stanice jsou určené pro plnění také automobilů. Volitelná výbava s přístupy na PIN nebo čipy, evidence a výkaznictví spotřeby pro účetnictví včetně WiFi nebo GSM přenosů dat.

Plnící CNG stanice, vozíky!

CNGstanice-detail

Náhradní díly na vozíky

Přídavná zařízení a díly!

Dodáváme náhradní díly a přídavná zařízení pro všechny typy vozíků! Zajistíme montáž nebo výměnu potř. provozních kapalin a olejů. Také lisujeme pneumatiky.

Zpracujeme Vám nabídku!

NDvozíky

Retraky

logo   Vyrobeno v EU.
Retraky švédského výrobce ATLET se vyznačují vysokou kvalitou zpracování a variantami parametrů či výbavy i pro nejnáročnější skladovací provozy vyžadující speciální řešení.
Vozíky nabízíme se zdvihem až 12 metrů a nosností až 2500 kg s AC technologií pohonu.
Retraky můžou být vybavené kamerovým systémem pohybujícím se na vidlicích a zabezpečit tak dokonalý přehled obsluhy při manipulaci se zbožím či materiálem i při maximální výšce zdvihu. Vozíky jsou vybaveny veškerými bezpečnostními prvky nutné pro vysokou a rychlou manipulaci ve výškách regálových systémů s nastavitelnou rychlostí zdvihu i pojezdu.
Pokud máte zájem o nabízené vozíky nebo další informace, kontaktujte naše obchodníky:
logoTC TC OBCHOD   (CZ) Wweb-FlagCZ Česká republika tel-symbol +420 737 213 310 kontaktovat
logoTC TC OBCHOD   (SK) Wweb-FlagSK pobočka Slovensko         tel-symbol +421 948 390 772 kontaktovat
Mám zájem o zpracování nabídky nebo chci vozík přímo koupit / poptat. nákupni kosik

vozík Tergo UMS/UHD/UHX

vozík Tergo UMS/UHD/UHX
Vysoce výkonný retrak

Nová generace vysoce výkonných retraků zvýší efektivitu vašeho skladového hospodářství na nejvyšší úroveň. Tyto vozíky, důsledně konstruované podle potřeb obsluhy, se přizpůsobí vašim individuálním provozním potřebám a poskytnou ergonomii na světové úrovni. Prohlédněte si nejvíce osobní  retraky na světě - 100% přizpůsobené vašim potřebám v oblasti manipulace s materiálem.

Výrobce

Atlet

vozík Tergo UND

vozík Tergo UND
Retrak pro průjezdné regály a blokové stohování

Tento kompaktní retrak s velmi dobrou stabilitou a výkonností je tou správnou volbou pro středně náročné provozy s potřebou zakládání do vyšších výšek. Je pohyblivý, ekonomický a důsledně konstruován podle potřeb obsluhy pro zajištění optimální produktivity.

Výrobce

Atlet

vozík Tergo ULS

vozík Tergo ULS
Retrak pro středně náročné provozy

Kompaktní Tergo ULS je náš nejpohyblivější retrak, opravdový Atlet každým coulem. Výkonost, stabilita a spolehlivost splňují nejvyšší nároky a zajistí produktivitu práce a nízké náklady po celou dobu životnosti. Tergo ULS je oživením pro vaše skladové hospodářství při přijatelných nákladech.

Výrobce

Atlet

Akce

Koronavirus COVID-19

Servis VZV funguje dál!

Ujišťujeme zákazníky, že stále poskytujeme servis a provádíme opravy manipulační techniky a vysokozdvižných vozíků. Naši servisní technici mají ochr. prostředky a servisní zásah provádí bez fyzického kontaktu se zákazníkem. Dle vládních nařízení jsou naši pracovníci také pravidelně testovaní.

Servis, opravy, půjčovna!
Auto ze zadu

Firemní CNG stanice

Tankování v areálu firmy!

Jsme výrobce mobilních plnicích CNG stanic pro VZV  a automobily na zemní plyn. Nový model stanice má rozšířenou kapacitu CNG tlakového zásobníku pro pokrytí spotřeby až 10 vozíků ve vícesměnném provozu.

Plnící CNG stanice!

CNG stanice AMP 2

CNG vozíky na zemní plyn

Nejlevnější provoz VZV!

Jediný vozík uspoří min. 80.000 Kč / 3.000 € každý rok, protože jezdí jen na CNG, nikoliv na drahou naftu nebo LPG lahve! Zemní plyn je téměř bez emisí, nelze jej odcizit a odpadá manipulace s kanystry a LPG lahvemi.

Úsporné CNG vozíky!

FG25P9L-BISO

AKU elektrické vozíky

Dva elektromory pohonu

Tří a čtyř kolové vozíky s elektromotory v předních obou kolech a bočním výklopným krytem pro snadnou výměnu trakční baterie pomocí běžného paletového vozíku. Tichý provoz a levný servis.

Boční výměna baterie!

FB25ZET-Baudler