Akce servis

Plnící stanice pro auta!

Neplatíte za naftu, zbudou Vám peníze na nová auta!

Naše CNG stanice jsou určené pro plnění také automobilů. Volitelná výbava s přístupy na PIN nebo čipy, evidence a výkaznictví spotřeby pro účetnictví včetně WiFi nebo GSM přenosů dat.

Plnící CNG stanice, vozíky!

CNGstanice-detail

Náhradní díly na vozíky

Přídavná zařízení a díly!

Dodáváme náhradní díly a přídavná zařízení pro všechny typy vozíků! Zajistíme montáž nebo výměnu potř. provozních kapalin a olejů. Také lisujeme pneumatiky.

Zpracujeme Vám nabídku!

NDvozíky

Provoz vozíků na silnici!

SPZ také pro vozíky!

Motorové vysokozdvižné vozíky mají homologaci pro provoz na veřejných komunikacích. Umíme dodat SPZ také na Váš vozík, a to i dodatečně!

Zajistíme Vám osvědčení a technický průkaz k vozíku!

SPZproVZV

Plošinové aku vozíky

Plošinové akumulátorové vozíky a Citi aku vozíky
Typ: TC 10-50 MH
Pohon: elektromotor s AC technologií
Nosnost: 1.0t / 2.0t / 3.0t / 5.0t
Mám zájem o zpracování nabídky nebo chci vozík přímo koupit / poptat. nákupni kosik

ETplošinovéWEB

Plošinové akumulátorové vozíky jsou určeny pro přepravu materiálu v průmyslových areálech, skladech, výrobních halách a provozech s požadavkem na čistý a tichý provoz. Výhodou je  absence veškerých emisí klasických spalovacích motorů, proto vozíky doporučujeme do uzavřených prostor (výrobní haly a sklady) či do čistých provozů vyžadujících splnění náročných hygienických a emisních norem.
Plošinové vozíky jsou dodávány s nákladovou plochou v nosnostech 1 až 5 tun.Pohon zajišťuje elektromotor s AC technologií, který je napájen trakční baterií o různém napětí dle provozní zátěže.
Největší předností těchto vozíků je velmi příznivá pořizovací cena, která nepřesahuje ½ milionu korun. Vozíky je možné vybavit řadou přídavných zařízení včetně náhradní baterie do vícesměnného provozu nebo uzavřenou vytápěnou kabinou pro zimní období.
Plošinové vozíky jsou vyráběny v ČR. Kvalita české výroby a následný servis jsou nejlepším doporučením pro nákup těchto vozíků. Neexistuje evropská altenativa plošinového vozíku v dané kvalitě a cenové úrovni. Vozíky mohou být také vybaveny registrační značkou na silnici.
Plošinové vozíky mohou být přizpůsobeny požadavkům zákazníka v širokém spektru parametrů jako je menší nebo větší obrysové rozměry, velikost ložné plochy, vyklápění pro sypký materiál, postranice, U profily pro přepravu tyčového materiálu apod.
Pokud máte zájem o nabízené vozíky nebo další informace, kontaktujte naše obchodníky:
logoTC TC OBCHOD   (CZ) Wweb-FlagCZ Česká republika tel-symbol +420 737 213 310 kontaktovat
logoTC TC OBCHOD   (SK) Wweb-FlagSK pobočka Slovensko         tel-symbol +421 948 390 772 kontaktovat
Mám zájem o zpracování nabídky nebo chci vozík přímo koupit / poptat. nákupni kosik
Citi vozík - nový model v moderním provedení také pro komunální účely měst a obcí!

ETplošinovéWEB-2

Akce

22.8.2019 16:29

Firemní CNG stanice

Tankování v areálu firmy!

Jsme výrobce mobilních plnicích CNG stanic pro VZV  a automobily na zemní plyn. Nový model stanice má rozšířenou kapacitu CNG tlakového zásobníku pro pokrytí spotřeby až 10 vozíků ve vícesměnném provozu.

Úsporné CNG vozíky!

CNG stanice KASI 4

15.7.2019 13:54

CNG vozíky na zemní plyn

Nejlevnější provoz VZV!

Jediný vozík uspoří min. 80.000 Kč / 3.000 € každý rok, protože jezdí jen na CNG, nikoliv na drahou naftu nebo LPG lahve! Zemní plyn nelze odcizit, odpadá manipulace s kanystry nebo fl.LPG.

Vozíky, plnící CNG stanice!

FG18Z1S-CNG

9.4.2019 12:21

Nový terénní vozík

Vozíky pro jízdu v terénu!

Nový dieselový vozík nosnosti 2,5 tuny s vyšší světlostí podvozku pro jízdu v terénu. Vozík má také velká kola a pneu s hlubokým vzorkem, které zajišťují vynikající jízdní vlastnosti v nezp.terénu a ergonomii obsluhy.

Vozíky s terénními pneu!

FD25RTterénní

23.12.2018 15:49

PF 20019. Děkujeme.

Vše nejlepší v Novém roce!

Našim milým zákazníkům přejeme šťasný Nový rok. Již 5 let je značka vozíků TAILIFT součástí koncernu TOYOTA-TICO. Vozíky jsou k dispozici i s pohonem na CNG. Vzhledem k dané ceně zemního plynu je to jako kdyby litr nafty stál 7 Kč!

Chcete vědět víc? info.zde

PF 2019