Akce servis

Náhradní díly na motory

Těsnění, písty, čepy, hlavy válců, ložiska, hřídele....!

Dodáváme náhradní díly pro strojní motory všech běžných značek, které se montují do téměř celého spektra manipulační a stavební techniky.

ND na motory - eSHOP!

Deutz motor

Plnící stanice pro auta!

Neplatíte za naftu, zbudou Vám peníze na nová auta!

Naše CNG stanice jsou určené pro plnění také automobilů. Volitelná výbava s přístupy na PIN nebo čipy, evidence a výkaznictví spotřeby pro účetnictví včetně WiFi nebo GSM přenosů dat.

Plnící CNG stanice, vozíky!

CNGstanice-detail

Náhradní díly na vozíky

Přídavná zařízení a díly!

Dodáváme náhradní díly a přídavná zařízení pro všechny typy vozíků! Zajistíme montáž nebo výměnu potř. provozních kapalin a olejů. Také lisujeme pneumatiky.

Zpracujeme Vám nabídku!

NDvozíky

Plošinové aku vozíky

Plošinové akumulátorové vozíky a Citi aku vozíky
Typ: TC 10-50 MH
Pohon: elektromotor s AC technologií
Nosnost: 1.0t / 2.0t / 3.0t / 5.0t
Mám zájem o zpracování nabídky nebo chci vozík přímo koupit / poptat. nákupni kosik

ETplošinovéWEB

Plošinové akumulátorové vozíky jsou určeny pro přepravu materiálu v průmyslových areálech, skladech, výrobních halách a provozech s požadavkem na čistý a tichý provoz. Výhodou je  absence veškerých emisí klasických spalovacích motorů, proto vozíky doporučujeme do uzavřených prostor (výrobní haly a sklady) či do čistých provozů vyžadujících splnění náročných hygienických a emisních norem.
Plošinové vozíky jsou dodávány s nákladovou plochou v nosnostech 1 až 5 tun.Pohon zajišťuje elektromotor s AC technologií, který je napájen trakční baterií o různém napětí dle provozní zátěže.
Největší předností těchto vozíků je velmi příznivá pořizovací cena, která nepřesahuje ½ milionu korun. Vozíky je možné vybavit řadou přídavných zařízení včetně náhradní baterie do vícesměnného provozu nebo uzavřenou vytápěnou kabinou pro zimní období.
Plošinové vozíky jsou vyráběny v ČR. Kvalita české výroby a následný servis jsou nejlepším doporučením pro nákup těchto vozíků. Neexistuje evropská altenativa plošinového vozíku v dané kvalitě a cenové úrovni. Vozíky mohou být také vybaveny registrační značkou na silnici.
Plošinové vozíky mohou být přizpůsobeny požadavkům zákazníka v širokém spektru parametrů jako je menší nebo větší obrysové rozměry, velikost ložné plochy, vyklápění pro sypký materiál, postranice, U profily pro přepravu tyčového materiálu apod.
Pokud máte zájem o nabízené vozíky nebo další informace, kontaktujte naše obchodníky:
logoTC TC OBCHOD   (CZ) Wweb-FlagCZ Česká republika tel-symbol +420 737 213 310 kontaktovat
logoTC TC OBCHOD   (SK) Wweb-FlagSK pobočka Slovensko         tel-symbol +421 948 390 772 kontaktovat
Mám zájem o zpracování nabídky nebo chci vozík přímo koupit / poptat. nákupni kosik
Citi vozík - nový model v moderním provedení také pro komunální účely měst a obcí!

ETplošinovéWEB-2

Akce

Koronavirus COVID-19

Servis VZV funguje dál!

Ujišťujeme zákazníky, že stále poskytujeme servis a provádíme opravy manipulační techniky a vysokozdvižných vozíků. Naši servisní technici mají ochr. prostředky a servisní zásah provádí bez fyzického kontaktu se zákazníkem. Dle vládních nařízení jsou naši pracovníci také pravidelně testovaní.

Servis, opravy, půjčovna!
Auto ze zadu

Firemní CNG stanice

Tankování v areálu firmy!

Jsme výrobce mobilních plnicích CNG stanic pro VZV  a automobily na zemní plyn. Nový model stanice má rozšířenou kapacitu CNG tlakového zásobníku pro pokrytí spotřeby až 10 vozíků ve vícesměnném provozu.

Plnící CNG stanice!

CNG stanice AMP 2

CNG vozíky na zemní plyn

Nejlevnější provoz VZV!

Jediný vozík uspoří min. 80.000 Kč / 3.000 € každý rok, protože jezdí jen na CNG, nikoliv na drahou naftu nebo LPG lahve! Zemní plyn je téměř bez emisí, nelze jej odcizit a odpadá manipulace s kanystry a LPG lahvemi.

Úsporné CNG vozíky!

FG25P9L-BISO

AKU elektrické vozíky

Dva elektromory pohonu

Tří a čtyř kolové vozíky s elektromotory v předních obou kolech a bočním výklopným krytem pro snadnou výměnu trakční baterie pomocí běžného paletového vozíku. Tichý provoz a levný servis.

Boční výměna baterie!

FB25ZET-Baudler