Akce servis

Náhradní díly na motory

Těsnění, písty, čepy, hlavy válců, ložiska, hřídele....!

Dodáváme náhradní díly pro strojní motory všech běžných značek, které se montují do téměř celého spektra manipulační a stavební techniky.

ND na motory - eSHOP!

Deutz motor

Plnící stanice pro auta!

Neplatíte za naftu, zbudou Vám peníze na nová auta!

Naše CNG stanice jsou určené pro plnění také automobilů. Volitelná výbava s přístupy na PIN nebo čipy, evidence a výkaznictví spotřeby pro účetnictví včetně WiFi nebo GSM přenosů dat.

Plnící CNG stanice, vozíky!

CNGstanice-detail

Náhradní díly na vozíky

Přídavná zařízení a díly!

Dodáváme náhradní díly a přídavná zařízení pro všechny typy vozíků! Zajistíme montáž nebo výměnu potř. provozních kapalin a olejů. Také lisujeme pneumatiky.

Zpracujeme Vám nabídku!

NDvozíky

Přímé plnění kompresorem

Kompresor k přímému plnění vysokozdvižných vozíků s pohonem CNG na zemní plyn
KompresorMCH14EVOKompresor je kompaktní mobilní zařízení určené k přímému plnění vysokozdvižných vozíků s pohonem CNG na zemní plyn. K instalaci není nutné stavební povolení - stačí odborně připojit k nízkotlaké přípojce zemního plynu a elektřiny. Přímé plnění vozíků na CNG je vhodné všude tam, kde jsou vozíky využívány v jednosměnném provozu nebo je možné v průběhu dne vozík odstavit k naplnění nádrže. Plnění nemusí být přítomná žádná obsluha takže plnění je možné také v nočních hodinách. Kompresor automaticky vypne. Kompresor může také plnit více vozíků současně!
Úsporné vozíky na zemní plyn (CNG) je možné provozovat všude tam, kde je přípojka plynu. Odpadá manipulace s kanystry nebo lahvemi LPG plynu. Palivo máte stále k dispozici, dopravené na místo plnění vysokozdvižného vozíku firemním plynovodem přímo v areálu.
Zemní plyn je levný a nemá téměř žádné emise - jde o nejvíce ekologické palivo vhodné k provozu vysokozdvižných vozíků venku, v halách a skladech. Spotřeba CNG vozíků je nižší než na klasická paliva (diesel, benzin a LPG). Cena CNG je však výrazně nižší !
Jsme výrobce a dodavatel plnicích stanic pro plnění CNG vozíků přímo v areálu firmy.

KompresorMCH14

Přímé plnění plynové nádrže kompresorem umožní naplnit CNG vozík na dobu provozu cca 6 hodin. Pokud je nádrž prázdná (kontrolka na palubní desce), je nutné vozík znovu naplnit. Naplnění nádrže trvá v závislosti na kapacitě kompresoru nejméně 45 minut.
Na vozík lze umístit dvě nádrže a tím výrazně prodloužit dobu provozu na 11 hodin. Toto řešení je možné u vysokozdvižných vozíků s vyšší nosností, kde je dostatek místa pro umístění nádrží. Vozík je možné tankovat v nočních hodinách, kompresor automaticky vypne.

VZV-dvojnádržCNG

Vysokozdvižný vozík s CNG dvojnádrží pro provoz až 11 hodin bez tankování!
Součástí zařízení jsou prvky automatického řízení a bezpečnosti, plynoměr, čidlo pro únik plynu, hlídání tlaku vstupu plynu, pojistné ventily, plynový filtr a sušič plynu atd. Kompresor tak může obsluhovat zaškolená osoba bez zvláštních povolení a zkoušek !
Plnící hadice je vybavena trhací spojkou, která kontrolovatelně uvolní plnící hadici, pokud ji obsluha zapomene odpojit od plnícího ventilu nádrže vozíku nebo automobilu.
Pokud máte zájem o nabízené vozíky nebo další informace, kontaktujte naše obchodníky:
logoTC TC OBCHOD   (CZ) Wweb-FlagCZ Česká republika tel-symbol +420 737 213 310 kontaktovat
logoTC TC OBCHOD   (SK) Wweb-FlagSK pobočka Slovensko         tel-symbol +421 948 390 772 kontaktovat
Mám zájem o zpracování nabídky nebo chci vozík přímo koupit / poptat. nákupni kosik

Akce

Koronavirus COVID-19

Servis VZV funguje dál!

Ujišťujeme zákazníky, že stále poskytujeme servis a provádíme opravy manipulační techniky a vysokozdvižných vozíků. Naši servisní technici mají ochr. prostředky a servisní zásah provádí bez fyzického kontaktu se zákazníkem. Dle vládních nařízení jsou naši pracovníci také pravidelně testovaní.

Servis, opravy, půjčovna!
Auto ze zadu

Firemní CNG stanice

Tankování v areálu firmy!

Jsme výrobce mobilních plnicích CNG stanic pro VZV  a automobily na zemní plyn. Nový model stanice má rozšířenou kapacitu CNG tlakového zásobníku pro pokrytí spotřeby až 10 vozíků ve vícesměnném provozu.

Plnící CNG stanice!

CNG stanice AMP 2

CNG vozíky na zemní plyn

Nejlevnější provoz VZV!

Jediný vozík uspoří min. 80.000 Kč / 3.000 € každý rok, protože jezdí jen na CNG, nikoliv na drahou naftu nebo LPG lahve! Zemní plyn je téměř bez emisí, nelze jej odcizit a odpadá manipulace s kanystry a LPG lahvemi.

Úsporné CNG vozíky!

FG25P9L-BISO

AKU elektrické vozíky

Dva elektromory pohonu

Tří a čtyř kolové vozíky s elektromotory v předních obou kolech a bočním výklopným krytem pro snadnou výměnu trakční baterie pomocí běžného paletového vozíku. Tichý provoz a levný servis.

Boční výměna baterie!

FB25ZET-Baudler