Akce servis

Plnící stanice pro auta!

Neplatíte za naftu, zbudou Vám peníze na nová auta!

Naše CNG stanice jsou určené pro plnění také automobilů. Volitelná výbava s přístupy na PIN nebo čipy, evidence a výkaznictví spotřeby pro účetnictví včetně WiFi nebo GSM přenosů dat.

Plnící CNG stanice, vozíky!

CNGstanice-detail

Náhradní díly na vozíky

Přídavná zařízení a díly!

Dodáváme náhradní díly a přídavná zařízení pro všechny typy vozíků! Zajistíme montáž nebo výměnu potř. provozních kapalin a olejů. Také lisujeme pneumatiky.

Zpracujeme Vám nabídku!

NDvozíky

Provoz vozíků na silnici!

SPZ také pro vozíky!

Motorové vysokozdvižné vozíky mají homologaci pro provoz na veřejných komunikacích. Umíme dodat SPZ také na Váš vozík, a to i dodatečně!

Zajistíme Vám osvědčení a technický průkaz k vozíku!

SPZproVZV

Zákaznický úvěr na vozíky

Zákaznický úvěr - pořízení vysokozdvižných vozíků na splátky do majetku
Zákaznický úvěr je vhodný pro zákazníky, kteří nemají zájem při nákupu manipulační techniky využít jakékoliv formy leasingu, avšak nemají dostatek finanční hotovosti. Využití zákaznického úvěru je také vhodné při pořízení vysokozdvižného vozíku prostřednictvím dotací, protože vozík přechází ihned do majetku, což je podmínkou čerpání získané dotace.
UZákaznický úvěr snižuje potřebu velké finanční hotovosti rozdělením do více splátkových období, čímž rozmělňuje investiční náročnost. Výhodou je také skutečnost, že kupující má možnost odpočtu celkové DPH ihned při pořízení vysokozdvižného vozíku.
Zákazniký úvěr lze využít také k financování generální opravy vozíku (repase), kdy celková cena opravy je rozdělena do několika splátek dle potřeb zákazníka. Splátkové financování repase je finančně nenáročný způsob obnovy strojního parku bez nutnosti větších investic.

   Podmínky zákaznického úvěru:

Délka smlouvy je omezena na min. 12 měsíců bez ohledu na počet splátek, ale standardně je smlouva uzavírána na dobu 3 až 5 let. Umožňuje okamžitý odpočet DPH z celkové ceny vozíku.
Akontace je obvykle ve výši 25% s tím, že platba je obratem vyúčtována s odpočtem DPH.
Pojištění vozíků obsahuje strojní a živelní pojištění včetně odcizení a povinného ručení s pojištěním dopravní nehody na veřejných komunikacích, které je součástí splátek a umožňuje tak rozdělit roční pojistné na období.
Pokud máte zájem o nabízené vozíky nebo další informace  - volejte naše obchodníky!
Zpracujeme Vám individuální nabídku dle Vašich požadavků Kontaktujte nás!

Akce

22.8.2019 16:29

Firemní CNG stanice

Tankování v areálu firmy!

Jsme výrobce mobilních plnicích CNG stanic pro VZV  a automobily na zemní plyn. Nový model stanice má rozšířenou kapacitu CNG tlakového zásobníku pro pokrytí spotřeby až 10 vozíků ve vícesměnném provozu.

Úsporné CNG vozíky!

CNG stanice KASI 4

15.7.2019 13:54

CNG vozíky na zemní plyn

Nejlevnější provoz VZV!

Jediný vozík uspoří min. 80.000 Kč / 3.000 € každý rok, protože jezdí jen na CNG, nikoliv na drahou naftu nebo LPG lahve! Zemní plyn nelze odcizit, odpadá manipulace s kanystry nebo fl.LPG.

Vozíky, plnící CNG stanice!

FG18Z1S-CNG

9.4.2019 12:21

Nový terénní vozík

Vozíky pro jízdu v terénu!

Nový dieselový vozík nosnosti 2,5 tuny s vyšší světlostí podvozku pro jízdu v terénu. Vozík má také velká kola a pneu s hlubokým vzorkem, které zajišťují vynikající jízdní vlastnosti v nezp.terénu a ergonomii obsluhy.

Vozíky s terénními pneu!

FD25RTterénní

23.12.2018 15:49

PF 20019. Děkujeme.

Vše nejlepší v Novém roce!

Našim milým zákazníkům přejeme šťasný Nový rok. Již 5 let je značka vozíků TAILIFT součástí koncernu TOYOTA-TICO. Vozíky jsou k dispozici i s pohonem na CNG. Vzhledem k dané ceně zemního plynu je to jako kdyby litr nafty stál 7 Kč!

Chcete vědět víc? info.zde

PF 2019