Akce servis

Plnící stanice pro auta!

Neplatíte za naftu, zbudou Vám peníze na nová auta!

Naše CNG stanice jsou určené pro plnění také automobilů. Volitelná výbava s přístupy na PIN nebo čipy, evidence a výkaznictví spotřeby pro účetnictví včetně WiFi nebo GSM přenosů dat.

Plnící CNG stanice, vozíky!

CNGstanice-detail

Náhradní díly na vozíky

Přídavná zařízení a díly!

Dodáváme náhradní díly a přídavná zařízení pro všechny typy vozíků! Zajistíme montáž nebo výměnu potř. provozních kapalin a olejů. Také lisujeme pneumatiky.

Zpracujeme Vám nabídku!

NDvozíky

Provoz vozíků na silnici!

SPZ také pro vozíky!

Motorové vysokozdvižné vozíky mají homologaci pro provoz na veřejných komunikacích. Umíme dodat SPZ také na Váš vozík, a to i dodatečně!

Zajistíme Vám osvědčení a technický průkaz k vozíku!

SPZproVZV

Finanční leasing vozíků

Finanční leasing - nájem vysokozdvižných vozíků s následným odkupem do majetku
Finanční leasing je nejběžnější forma nákupu nejen manipulační techniky umožňující pořízení náročných investic formou splátek. Po finanční stránce se jedná zejména o výhody vyplívající z možnosti optimálního plánování cash-flow, kdy nejsou vázány žádné finanční prostředky a skutečnosti, že leasingové splátky jsou plně uznatelnými daňovými náklady.
FLJsme schopni na nákup nových vysokozdvižných vozíků nebo repase a generální opravy (GO) vozíků pro Vás vytvořit volné finanční prostředky výkupem Vašich stávajících (starších) vozíků na zpětný leasing. Hodnotu vozíků dostanete vyplacenu a vozíky dále užíváte.
V případě provedení generální opravy od Vás opravovaný vozík vykoupíme za dohodnutou cenu a následně jej dodáme prostřednictvím finančního leasingu zpět v hodnotě provedené generální opravy, kterou následně běžně splácíte jako nově pořízený vozík.

   Podmínky finančního leasingu:

Délka smlouvy je omezena na min. 54 měsíců bez ohledu na počet splátek, zkrácené splácení je však možné. Doba leasingu není omezena, standardně je smlouva uzavírána na dobu 5 let.
Akontace je obvykle ve výši 10% s tím, že ji lze uhradit protiúčtem za výkup starého vozíku.
Pojištění vozíků obsahuje strojní a živelní pojištění včetně odcizení a povinného ručení s pojištěním dopravní nehody na veřejných komunikacích, které je součástí splátek a umožňuje tak rozdělit roční pojistné na období.
Pokud máte zájem o nabízené vozíky nebo další informace  - volejte naše obchodníky!
Zpracujeme Vám individuální nabídku dle Vašich požadavků Kontaktujte nás!

Akce

22.8.2019 16:29

Firemní CNG stanice

Tankování v areálu firmy!

Jsme výrobce mobilních plnicích CNG stanic pro VZV  a automobily na zemní plyn. Nový model stanice má rozšířenou kapacitu CNG tlakového zásobníku pro pokrytí spotřeby až 10 vozíků ve vícesměnném provozu.

Úsporné CNG vozíky!

CNG stanice KASI 4

15.7.2019 13:54

CNG vozíky na zemní plyn

Nejlevnější provoz VZV!

Jediný vozík uspoří min. 80.000 Kč / 3.000 € každý rok, protože jezdí jen na CNG, nikoliv na drahou naftu nebo LPG lahve! Zemní plyn nelze odcizit, odpadá manipulace s kanystry nebo fl.LPG.

Vozíky, plnící CNG stanice!

FG18Z1S-CNG

9.4.2019 12:21

Nový terénní vozík

Vozíky pro jízdu v terénu!

Nový dieselový vozík nosnosti 2,5 tuny s vyšší světlostí podvozku pro jízdu v terénu. Vozík má také velká kola a pneu s hlubokým vzorkem, které zajišťují vynikající jízdní vlastnosti v nezp.terénu a ergonomii obsluhy.

Vozíky s terénními pneu!

FD25RTterénní

23.12.2018 15:49

PF 20019. Děkujeme.

Vše nejlepší v Novém roce!

Našim milým zákazníkům přejeme šťasný Nový rok. Již 5 let je značka vozíků TAILIFT součástí koncernu TOYOTA-TICO. Vozíky jsou k dispozici i s pohonem na CNG. Vzhledem k dané ceně zemního plynu je to jako kdyby litr nafty stál 7 Kč!

Chcete vědět víc? info.zde

PF 2019