Akce servis

Plnící stanice pro auta!

Neplatíte za naftu, zbudou Vám peníze na nová auta!

Naše CNG stanice jsou určené pro plnění také automobilů. Volitelná výbava s přístupy na PIN nebo čipy, evidence a výkaznictví spotřeby pro účetnictví včetně WiFi nebo GSM přenosů dat.

Plnící CNG stanice, vozíky!

CNGstanice-detail

Náhradní díly na vozíky

Přídavná zařízení a díly!

Dodáváme náhradní díly a přídavná zařízení pro všechny typy vozíků! Zajistíme montáž nebo výměnu potř. provozních kapalin a olejů. Také lisujeme pneumatiky.

Zpracujeme Vám nabídku!

NDvozíky

Provoz vozíků na silnici!

SPZ také pro vozíky!

Motorové vysokozdvižné vozíky mají homologaci pro provoz na veřejných komunikacích. Umíme dodat SPZ také na Váš vozík, a to i dodatečně!

Zajistíme Vám osvědčení a technický průkaz k vozíku!

SPZproVZV

Plnící stanice na CNG

Plnící stanice k tankování vysokozdvižných vozíků s pohonem CNG na zemní plyn
TCstaniceCNG-1Plnící stanice je kompaktní mobilní zařízení s komfortním rychlým plněním nádrží vysokozdvižných vozíků a vozidel. Plnící stanice je vybavena CNG kompresorem v antiexplozivním provedení a tlakovými zásobníky, které umožňují přípravu stlačeného plynu a pak rychlé tankování během 3 min. Kompaktní provedení plnící stanice zaručuje jednoduchou instalaci bez stavebních úprav a povolení. Stanici lze snadno připojit na běžné plynové přípojky v rozvodu zemního plynu ve firmě. Instalace plnící stanice nevyžaduje ani stavební povolení, ani jinou složitou administrativu.

Úsporné vozíky na zemní plyn (CNG) je možné provozovat všude tam, kde je přípojka plynu. Odpadá manipulace s kanystry nebo lahvemi LPG plynu od externího dodavatele. Palivo je jednoduše pořád k dispozici, dopravené na místo plnění vysokozdvižného vozíku firemním plynovodem přímo v areálu. Navíc firma jako velkoodběratel zemního plynu docílí vždy lepších cen než při tankování nafty u veřejné stanice. Stejně to platí také pro LPG lahve!

Zemní plyn je levný a nemá téměř žádné emise - jde o nejvíce ekologické palivo vhodné k provozu vysokozdvižných vozíků venku, v halách a skladech. Spotřeba CNG vozíků je nižší než na klasická paliva (diesel, benzin a LPG). Cena CNG je však výrazně nižší !
Jsme výrobce a dodavatel plnicích stanic pro plnění CNG vozíků v areálu firmy.

TCstaniceCNG-2

Součástí zařízení jsou prvky automatického řízení a bezpečnosti, plynoměr, čidlo pro únik plynu, hlídání tlaku vstupu plynu, pojistné ventily, plynový filtr a sušič plynu atd. Plnící stanici tak může obsluhovat zaškolená osoba bez zvláštních povolení a zkoušek !
Plnící hadice je vybavena trhací spojkou, která kontrolovatelně uvolní plnící hadici, pokud ji obsluha zapomene odpojit od plnícího ventilu nádrže vozíku nebo automobilu.
TCstaniceCNG-8TCstaniceCNG-9

Zásobík garantuje maximální plnicí tlak 200 bar. Na čelním panelu plnící stanice jsou umístěny ovládací prvky pro tankování a výdejní hadice s plnicí koncovkou, která je kompatibilní také pro automobily.
Rychlé plnění plynové nádrže umožní naplnit CNG vozík za 3 minuty. Připravený stlačený plyn v zásobníku se přepustí do nádrže vozíku. Stanice umožňuje tankovat 4 vozíky najednou.
Objem zásobníku lze postupně rozšířovat přidáním dalších tlakových lahví. Modulární stavebnicové řešení stanice umožňuje, pokud roste počet vozíků nebo automobilů na CNG, kapacitu zásobníku rozšířit o přídavný modul až na 900 litrů.
Pokud máte zájem o nabízené vozíky nebo další informace, kontaktujte naše obchodníky:
logoTC TC OBCHOD   (CZ) Wweb-FlagCZ Česká republika tel-symbol +420 737 213 310 kontaktovat
logoTC TC OBCHOD   (SK) Wweb-FlagSK pobočka Slovensko         tel-symbol +421 948 390 772 kontaktovat
Mám zájem o zpracování nabídky nebo chci vozík přímo koupit / poptat. nákupni kosik

Akce

22.8.2019 16:29

Firemní CNG stanice

Tankování v areálu firmy!

Jsme výrobce mobilních plnicích CNG stanic pro VZV  a automobily na zemní plyn. Nový model stanice má rozšířenou kapacitu CNG tlakového zásobníku pro pokrytí spotřeby až 10 vozíků ve vícesměnném provozu.

Úsporné CNG vozíky!

CNG stanice KASI 4

15.7.2019 13:54

CNG vozíky na zemní plyn

Nejlevnější provoz VZV!

Jediný vozík uspoří min. 80.000 Kč / 3.000 € každý rok, protože jezdí jen na CNG, nikoliv na drahou naftu nebo LPG lahve! Zemní plyn nelze odcizit, odpadá manipulace s kanystry nebo fl.LPG.

Vozíky, plnící CNG stanice!

FG18Z1S-CNG

9.4.2019 12:21

Nový terénní vozík

Vozíky pro jízdu v terénu!

Nový dieselový vozík nosnosti 2,5 tuny s vyšší světlostí podvozku pro jízdu v terénu. Vozík má také velká kola a pneu s hlubokým vzorkem, které zajišťují vynikající jízdní vlastnosti v nezp.terénu a ergonomii obsluhy.

Vozíky s terénními pneu!

FD25RTterénní

23.12.2018 15:49

PF 20019. Děkujeme.

Vše nejlepší v Novém roce!

Našim milým zákazníkům přejeme šťasný Nový rok. Již 5 let je značka vozíků TAILIFT součástí koncernu TOYOTA-TICO. Vozíky jsou k dispozici i s pohonem na CNG. Vzhledem k dané ceně zemního plynu je to jako kdyby litr nafty stál 7 Kč!

Chcete vědět víc? info.zde

PF 2019