Akce servis

Náhradní díly na motory

Těsnění, písty, čepy, hlavy válců, ložiska, hřídele....!

Dodáváme náhradní díly pro strojní motory všech běžných značek, které se montují do téměř celého spektra manipulační a stavební techniky.

ND na motory - eSHOP!

Deutz motor

Plnící stanice pro auta!

Neplatíte za naftu, zbudou Vám peníze na nová auta!

Naše CNG stanice jsou určené pro plnění také automobilů. Volitelná výbava s přístupy na PIN nebo čipy, evidence a výkaznictví spotřeby pro účetnictví včetně WiFi nebo GSM přenosů dat.

Plnící CNG stanice, vozíky!

CNGstanice-detail

Náhradní díly na vozíky

Přídavná zařízení a díly!

Dodáváme náhradní díly a přídavná zařízení pro všechny typy vozíků! Zajistíme montáž nebo výměnu potř. provozních kapalin a olejů. Také lisujeme pneumatiky.

Zpracujeme Vám nabídku!

NDvozíky

Retraky

vozík Tergo UMS/UHD/UHX

vozík Tergo UMS/UHD/UHX
Vysoce výkonný retrak

Nová generace vysoce výkonných retraků zvýší efektivitu vašeho skladového hospodářství na nejvyšší úroveň. Tyto vozíky, důsledně konstruované podle potřeb obsluhy, se přizpůsobí vašim individuálním provozním potřebám a poskytnou ergonomii na světové úrovni. Prohlédněte si nejvíce osobní  retraky na světě - 100% přizpůsobené vašim potřebám v oblasti manipulace s materiálem.

Vozíky Atlet Tergo UMS/UHD/UHX jsou univerzální retraky s velkým U. Jsou konstruovány pro provádění náročných úkolů v oblasti manipulace s materiálem 24 hodin denně a 7 dnů v týdnu. Všestranný model UMS zvládne bez problému vysoké provozní nasazení - perfektní pro interní přepravu a zakládání břemen až do hmotnosti 2 000 kg. Pro ještě náročnější úkoly s potřebou výšky zdvihu až 11,5 m a nosnosti až 2 500 kg je nejlepší volbou robustní model UHD. Pokud váš provoz zahrnuje skladování ve vysokých regálech až do výšky 12,1 m, bude pro vás vynikajícím partnerem extrémně stabilní model pro výškové zakládání UHX. Všechny tyto modely spolehlivě pracují téměř v jakémkoli prostředí včetně chladírenského průmyslu.

Tato série retraků je také nejergonomičtější. Unikátní mini volant Atlet s plovoucí loketní opěrkou, přizpůsobitelné pracovní prostředí obsluhy, intuitivní ovládání, sklopné sedadlo a vynikající výhled poskytují obsluze kontrolu nad vozíkem a maximalizují efektivitu a bezpečnost práce.

Standardní maximální rychlost 12,5 km/h a volitelná maximální rychlost 14,5 km/h činí z Terga jeden z nejrychlejších retraků na světě. Bohatý sortiment inovativní doplňkové výbavy, jako je ASR - aktivní potlačení prokluzu hnacího kola, LAS - pomocný systém nastavení výšky zdvihu, multifunkční joystick  Ergologic, systém rychlé výměny baterie Fast Track, brzdy kol na opěrných ramenech, video kamera a kabina pro práci v chladírnách, to vše patrně představuje retraky, které jsou  nejlépe přizpůsobitelné osobním potřebám řidiče na světě.

Další přednosti:

Modulová koncepce Atlet umožňuje maximální zkrácení prostojů z důvodu oprav.

AC motor s minimálními nároky na údržbu umožňuje maximální zrychlení a rychlost jízdy.

S3 – elektronický bezpečnostní a monitorovací systém – zvyšuje stabilitu manipulace a transportu.

DCC - dynamická kontrola zatáčení – zvyšuje bezpečnou rychlost průjezdu zatáčkami.

Palubní počítač ATC3 umožňuje vlastní diagnostiku, nastavení optimálních provozních parametrů a zabezpečení PIN kódy.

Výrobce

Atlet

Akce

Koronavirus COVID-19

Servis VZV funguje dál!

Ujišťujeme zákazníky, že stále poskytujeme servis a provádíme opravy manipulační techniky a vysokozdvižných vozíků. Naši servisní technici mají ochr. prostředky a servisní zásah provádí bez fyzického kontaktu se zákazníkem. Dle vládních nařízení jsou naši pracovníci také pravidelně testovaní.

Servis, opravy, půjčovna!
Auto ze zadu

Firemní CNG stanice

Tankování v areálu firmy!

Jsme výrobce mobilních plnicích CNG stanic pro VZV  a automobily na zemní plyn. Nový model stanice má rozšířenou kapacitu CNG tlakového zásobníku pro pokrytí spotřeby až 10 vozíků ve vícesměnném provozu.

Plnící CNG stanice!

CNG stanice AMP 2

CNG vozíky na zemní plyn

Nejlevnější provoz VZV!

Jediný vozík uspoří min. 80.000 Kč / 3.000 € každý rok, protože jezdí jen na CNG, nikoliv na drahou naftu nebo LPG lahve! Zemní plyn je téměř bez emisí, nelze jej odcizit a odpadá manipulace s kanystry a LPG lahvemi.

Úsporné CNG vozíky!

FG25P9L-BISO

AKU elektrické vozíky

Dva elektromory pohonu

Tří a čtyř kolové vozíky s elektromotory v předních obou kolech a bočním výklopným krytem pro snadnou výměnu trakční baterie pomocí běžného paletového vozíku. Tichý provoz a levný servis.

Boční výměna baterie!

FB25ZET-Baudler