Akce servis

Náhradní díly na motory

Těsnění, písty, čepy, hlavy válců, ložiska, hřídele....!

Dodáváme náhradní díly pro strojní motory všech běžných značek, které se montují do téměř celého spektra manipulační a stavební techniky.

ND na motory - eSHOP!

Deutz motor

Plnící stanice pro auta!

Neplatíte za naftu, zbudou Vám peníze na nová auta!

Naše CNG stanice jsou určené pro plnění také automobilů. Volitelná výbava s přístupy na PIN nebo čipy, evidence a výkaznictví spotřeby pro účetnictví včetně WiFi nebo GSM přenosů dat.

Plnící CNG stanice, vozíky!

CNGstanice-detail

Náhradní díly na vozíky

Přídavná zařízení a díly!

Dodáváme náhradní díly a přídavná zařízení pro všechny typy vozíků! Zajistíme montáž nebo výměnu potř. provozních kapalin a olejů. Také lisujeme pneumatiky.

Zpracujeme Vám nabídku!

NDvozíky

Retraky

vozík Tergo UND

vozík Tergo UND
Retrak pro průjezdné regály a blokové stohování

Tento kompaktní retrak s velmi dobrou stabilitou a výkonností je tou správnou volbou pro středně náročné provozy s potřebou zakládání do vyšších výšek. Je pohyblivý, ekonomický a důsledně konstruován podle potřeb obsluhy pro zajištění optimální produktivity.

Vozík UND je postaven na úzkém podvozku (šířka 1120 mm) s unikátním systémem stožáru Pro Vision. Výsledkem této kombinace je výška zdvihu až 8,95 m a nosnost až 1 400 kg. Po doplnění vodícími kolečky pro vedení  kolejemi spolu se zúženým ochranným  rámem (volitelné) je perfektní pro průjezdné regály.

Tento pohyblivý, tichý a výkonný vozík se také vyznačuje vynikajícím pracovním prostředím pro obsluhu. Nejlepší ergonomie ve své třídě s unikátním mini volantem Atlet, intuitivní ovládání a vynikající výhled díky inovativnímu designu stožáru Pro Vision přispívají ke snížení námahy a zvýšení efektivity obsluhy. Bohatý sortiment volitelné výbavy, jako je ASR - aktivní potlačení prokluzu hnacího kola, LAS - pomocný systém nastavení  výšky zdvihu a multifunkční joystick Ergologic, dále zvyšuje produktivitu obsluhy.

Další přednosti:

Modulová koncepce Atlet umožňuje maximální zkrácení prostojů z důvodu oprav.

AC motor s minimálními nároky na údržbu umožňuje maximální zrychlení a rychlost jízdy.

S3 – elektronický bezpečnostní a monitorovací systém – zvyšuje stabilitu manipulace a transportu .

DCC - dynamická kontrola zatáčení – zvyšuje bezpečnou rychlost průjezdu zatáčkami.

Palubní počítač ATC3 umožňuje vlastní diagnostiku, nastavení optimálních provozních parametrů a zabezpečení PIN kódy.

Výrobce

Atlet

Akce

Koronavirus COVID-19

Servis VZV funguje dál!

Ujišťujeme zákazníky, že stále poskytujeme servis a provádíme opravy manipulační techniky a vysokozdvižných vozíků. Naši servisní technici mají ochr. prostředky a servisní zásah provádí bez fyzického kontaktu se zákazníkem. Dle vládních nařízení jsou naši pracovníci také pravidelně testovaní.

Servis, opravy, půjčovna!
Auto ze zadu

Firemní CNG stanice

Tankování v areálu firmy!

Jsme výrobce mobilních plnicích CNG stanic pro VZV  a automobily na zemní plyn. Nový model stanice má rozšířenou kapacitu CNG tlakového zásobníku pro pokrytí spotřeby až 10 vozíků ve vícesměnném provozu.

Plnící CNG stanice!

CNG stanice AMP 2

CNG vozíky na zemní plyn

Nejlevnější provoz VZV!

Jediný vozík uspoří min. 80.000 Kč / 3.000 € každý rok, protože jezdí jen na CNG, nikoliv na drahou naftu nebo LPG lahve! Zemní plyn je téměř bez emisí, nelze jej odcizit a odpadá manipulace s kanystry a LPG lahvemi.

Úsporné CNG vozíky!

FG25P9L-BISO

AKU elektrické vozíky

Dva elektromory pohonu

Tří a čtyř kolové vozíky s elektromotory v předních obou kolech a bočním výklopným krytem pro snadnou výměnu trakční baterie pomocí běžného paletového vozíku. Tichý provoz a levný servis.

Boční výměna baterie!

FB25ZET-Baudler