Akce servis

Náhradní díly na motory

Těsnění, písty, čepy, hlavy válců, ložiska, hřídele....!

Dodáváme náhradní díly pro strojní motory všech běžných značek, které se montují do téměř celého spektra manipulační a stavební techniky.

ND na motory - eSHOP!

Deutz motor

Plnící stanice pro auta!

Neplatíte za naftu, zbudou Vám peníze na nová auta!

Naše CNG stanice jsou určené pro plnění také automobilů. Volitelná výbava s přístupy na PIN nebo čipy, evidence a výkaznictví spotřeby pro účetnictví včetně WiFi nebo GSM přenosů dat.

Plnící CNG stanice, vozíky!

CNGstanice-detail

Náhradní díly na vozíky

Přídavná zařízení a díly!

Dodáváme náhradní díly a přídavná zařízení pro všechny typy vozíků! Zajistíme montáž nebo výměnu potř. provozních kapalin a olejů. Také lisujeme pneumatiky.

Zpracujeme Vám nabídku!

NDvozíky

Retraky

vozík Tergo ULS

vozík Tergo ULS
Retrak pro středně náročné provozy

Kompaktní Tergo ULS je náš nejpohyblivější retrak, opravdový Atlet každým coulem. Výkonost, stabilita a spolehlivost splňují nejvyšší nároky a zajistí produktivitu práce a nízké náklady po celou dobu životnosti. Tergo ULS je oživením pro vaše skladové hospodářství při přijatelných nákladech.

Tergo ULS je tím správným univerzálním řešením pro provozy se středně náročnou manipulací s materiály do hmotnosti až 1 400 kg. Inovativní, ergonomická a bezpečná technologie zajišťuje efektivní práci obsluhy v širokém rozsahu úkolů. Vynikající manévrovatelnost a úzký podvozek (šířka 1120 mm) umožňují manipulaci s materiálem i ve velmi stísněných prostorech.Tento pohyblivý, tichý a výkonný vozík se také vyznačuje vynikajícím pracovním prostředím pro obsluhu. Nejlepší ergonomie ve své třídě s unikátním mini volantem Atlet, intuitivní ovládání a vynikající výhled díky inovativnímu designu stožáru Pro Vision přispívají ke snížení námahy a zvýšení efektivity obsluhy. Bohatý sortiment volitelné výbavy, jako je ASR - aktivní potlačení prokluzu hnacího kola, systém kontroly stability S3 a  multifunkční joystick  Ergologic, dále zvyšuje produktivitu obsluhy.

Další přednosti:

Modulová koncepce Atlet umožňuje maximální zkrácení prostojů z důvodu oprav.

AC motor s minimálními nároky na údržbu umožňuje maximální zrychlení a rychlost jízdy.

Palubní počítač ATC3 umožňuje vlastní diagnostiku, nastavení optimálních provozních parametrů a zabezpečení PIN kódy.

Výrobce

Atlet

Akce

Koronavirus COVID-19

Servis VZV funguje dál!

Ujišťujeme zákazníky, že stále poskytujeme servis a provádíme opravy manipulační techniky a vysokozdvižných vozíků. Naši servisní technici mají ochr. prostředky a servisní zásah provádí bez fyzického kontaktu se zákazníkem. Dle vládních nařízení jsou naši pracovníci také pravidelně testovaní.

Servis, opravy, půjčovna!
Auto ze zadu

Firemní CNG stanice

Tankování v areálu firmy!

Jsme výrobce mobilních plnicích CNG stanic pro VZV  a automobily na zemní plyn. Nový model stanice má rozšířenou kapacitu CNG tlakového zásobníku pro pokrytí spotřeby až 10 vozíků ve vícesměnném provozu.

Plnící CNG stanice!

CNG stanice AMP 2

CNG vozíky na zemní plyn

Nejlevnější provoz VZV!

Jediný vozík uspoří min. 80.000 Kč / 3.000 € každý rok, protože jezdí jen na CNG, nikoliv na drahou naftu nebo LPG lahve! Zemní plyn je téměř bez emisí, nelze jej odcizit a odpadá manipulace s kanystry a LPG lahvemi.

Úsporné CNG vozíky!

FG25P9L-BISO

AKU elektrické vozíky

Dva elektromory pohonu

Tří a čtyř kolové vozíky s elektromotory v předních obou kolech a bočním výklopným krytem pro snadnou výměnu trakční baterie pomocí běžného paletového vozíku. Tichý provoz a levný servis.

Boční výměna baterie!

FB25ZET-Baudler