Akce servis

Plnící stanice pro auta!

Neplatíte za naftu, zbudou Vám peníze na nová auta!

Naše CNG stanice jsou určené pro plnění také automobilů. Volitelná výbava s přístupy na PIN nebo čipy, evidence a výkaznictví spotřeby pro účetnictví včetně WiFi nebo GSM přenosů dat.

Plnící CNG stanice, vozíky!

CNGstanice-detail

Náhradní díly na vozíky

Přídavná zařízení a díly!

Dodáváme náhradní díly a přídavná zařízení pro všechny typy vozíků! Zajistíme montáž nebo výměnu potř. provozních kapalin a olejů. Také lisujeme pneumatiky.

Zpracujeme Vám nabídku!

NDvozíky

Provoz vozíků na silnici!

SPZ také pro vozíky!

Motorové vysokozdvižné vozíky mají homologaci pro provoz na veřejných komunikacích. Umíme dodat SPZ také na Váš vozík, a to i dodatečně!

Zajistíme Vám osvědčení a technický průkaz k vozíku!

SPZproVZV

Operativní leasing vozíků

Operativní leasing vysokozdvižných vozíků - nájem se servisními službami
Operativní leasing je specializovaný produkt spojující výhody splátkového financování a užívání manipulační techniky s plnou technickou podporou pro uživatele vysokozdvižných vozíků, kteří si nemohou si dovolit delší výpadek stroje. Operativní leasing znamená přenesení technické i finanční správy manipulační techniky na pronajímatele, který nese riziko přesáhnutí nákladů servisu a oprav při fixních splátkách.
OLPouze při operativním leasingu je možná rychlejší obměna technického parku ( např. již po 2 letech) při vysokém provozním zatížení pronajímaných vysokozdvižnvozíků. Uživatel je tak ušetřen starostí s prodejem a nákupem techniky, což zajišťuje pronajímatel.
V rámci zajištění údržby a provozuschopnosti vysokozdvižných vozíků jsou poskytovány uživateli servisní služby obvykle zahrnuté ve splátkách nájmu tzn., jediného partnera pro účetní i technické operace související s užíváním manipulační techniky.

   Servisní služby - FullServis

  • Zajištění všech předepsaných servisních prohlídek v počtu a struktuře odpovídající provozní zátěži, nevyjímaje doplnění či výměnu provozních náplní.
  • Zabezpečení komplexního záručního a pozáručního servisu po celou dobu nájmu s bezplatnou opravou či výměnou náhradních dílů.
  • Provedení technické roční kontroly a revize plynového pohonu LPG a CNG.
  • Výměnu pneumatik po opotřebení, resp. po najetí odpovídajících počtu Mh vzhledem k dané provozní zátěži.
  • Poskytnutí náhradní techniky v případě dlouhodobého vyřazení najímaného vozíku z provozu.
  • Nepřetržitá služba technické pomoci - servisní zásah po celých 24 hod. denně včetně víkendů a státních svátků.
  • Dopravné servisního vozidla bez ohledu na skutečnou vzdálenost.
Pokud máte zájem o nabízené vozíky nebo další informace - volejte naše obchodníky!
Zpracujeme Vám individuální nabídku dle Vašich požadavků Kontaktujte nás!

Akce

18.3.2020 19:37

Koronavirus COVID-19

Servis VZV funguje dál!

Ujišťujeme zákazníky, že stále poskytujeme servis a provádíme opravy manipulační techniky a vysokozdvižných vozíků. Naši servisní technici mají ochr. prostředky a servisní zásah provádí bez fyzického kontaktu se zákazníkem.

Servis, opravy, půjčovna!
AutaServis

22.8.2019 16:29

Firemní CNG stanice

Tankování v areálu firmy!

Jsme výrobce mobilních plnicích CNG stanic pro VZV  a automobily na zemní plyn. Nový model stanice má rozšířenou kapacitu CNG tlakového zásobníku pro pokrytí spotřeby až 10 vozíků ve vícesměnném provozu.

Úsporné CNG vozíky!

CNG stanice KASI 4

15.7.2019 13:54

CNG vozíky na zemní plyn

Nejlevnější provoz VZV!

Jediný vozík uspoří min. 80.000 Kč / 3.000 € každý rok, protože jezdí jen na CNG, nikoliv na drahou naftu nebo LPG lahve! Zemní plyn nelze odcizit, odpadá manipulace s kanystry nebo fl.LPG.

Vozíky, plnící CNG stanice!

FG18Z1S-CNG

9.4.2019 12:21

Nový terénní vozík

Vozíky pro jízdu v terénu!

Nový dieselový vozík nosnosti 2,5 tuny s vyšší světlostí podvozku pro jízdu v terénu. Vozík má také velká kola a pneu s hlubokým vzorkem, které zajišťují vynikající jízdní vlastnosti v nezp.terénu a ergonomii obsluhy.

Vozíky s terénními pneu!

FD25RTterénní